Jdi na obsah Jdi na menu

Dana ŠLAPÁKOVÁ

Narodila jsem se ve znamení panny v roce 1971
se jménem Dana Šlapáková v rodině, kde umění stálo na prvním místě. Obklopena výtvarnou prací jsem se velmi záhy rozhodla pro dráhu umělkyně.
V mém raném dětství mě nejvíce ovlivnila dobrota mé babičky.

Ve svém prostém srdíčku měla místo pro každého a její hluboká víra v Boha mě naučila dívat se na svět očima naděje
na světýlko, které pro ni Bůh znamenal. Svět fantazie a neuvěřitelné kreativity mého otce, který viděl svět v tolika barvách, mi otevřel dveře do života. Tatínek měl obdivuhodnou životní energiíi, cítím jeho lásku i podporu a vím,
že je vedle mě stále, i když ve fyzickém světě již několik let není.. Moje maminka, která stojí vedle každého mého nápadu a podporuje mou lásku k učení i k umění všemi způsoby, je pro mne v mnohém vzorem. Její životní cesta, která se nedá nazvat jednoduchou, mě naučila stát pevně nohama na zemi a hledat svou vlastní identitu. Její výtvarný svět mi dal možnost milovat svou práci a jít životem s jasným cílem. Jedním s klíčových momentů mého žitova, bylo narození mých krásných dcer.
Díky nim vznikly v roce 1996 kurzy Shanti, kde mohu být přítomna mnoha zázrakům rozvíjení dětské duše. Postupem let jsem začala vyučovat i dospělé, kteří objevují svět umění.

Během svého dospívání jsem začala hledat smysl dění kolem sebe a potkala jsem
mnoho učitelů. Někteří mi předali jen pár slov a byli i tací, kteří trvale ovlivnili můj život. Hledala a našla jsem v sobě lásku k přírodě, k lidem kolem mne a důvěru v dobrotu tohoto světa.

 

​OBRAZY SI MŮŽETE ZAKOUPIT V NAŠEM Eshopu.